Unwanted hair growth (hirsutism), hair loss| Miofolic

Nepageidaujamas plaukų augimas

Miofolic hirsutizmo šalinimui

Nepageidaujamas plaukų augimas
Nepageidaujamas plaukų augimas, 1
30

Po 6 mėnesių Miofolic vartojimo trečdalis moterų liovėsi sirgti hirsutizmu, o du trečdaliai pastebėjo pastebimą pagerėjimą.

Pavyzdžiui, nepageidaujamas plaukuotumas ant veido, krūtų ir sėdmenų (hirsutizmas) pasireiškia maždaug 70 % moterų, sergančių PKS. Tai sukelia vyriškų hormonų (androgenų) perteklius, kurį galima greitai pašalinti vartojant Miofolic.

Rekomenduojama dozė – 2 paketėliai per dieną 6 mėnesius.

Miofolic action

Miofolic yra naujoviškas kompleksas, skirtas moters lytinei funkcijai gerinti ir hormonų pusiausvyrai normalizuoti visais pasiruošimo nėštumui etapais, taip pat tolesnei saugiai jo eigai.

Kas yra hirsutizmas (nepageidaujamas plaukų augimas)?

Hirsutizmas – tai kieti ir tamsūs (terminaliniai) moterų kūno plaukai, kurie paprastai neauga – daugiausia ant veido, krūtinės ir pilvo.

Ši liga susijusi su endokrininės sistemos ligomis, dėl kurių moters organizme sparčiai didėja vyriškų lytinių hormonų koncentracija. Moterų androgenų lygis yra minimalus, tačiau ši vertė gali keistis visą gyvenimą. Didelis androgenų kiekis moters organizme stimuliuoja plaukų folikulus, todėl plaukai per daug auga.

Moterims, sergančioms hirsutizmu, intensyviai auga plaukai. Šie plaukai yra panašūs į augančius pažastyse ir gaktos srityje.

Plaukų perteklius gali atsirasti šiose vietose:

  • virš viršutinės lūpos
  • ant krūtinės
  • ant nugaros ir pilvo
  • ant pečių ir klubų.

Ši liga išsivysto suaugus.

Padidėjusi androgenų gamyba gali pasireikšti šiais atvejais:

  • policistinių kiaušidžių sindromas (PKS), lėtinė anovuliacija, pagumburio funkcijos sutrikimo sukelta amenorėja ir kt.

Tyrimų duomenimis, PKS – 70 % moterų pagrindinė hirsutizmo priežastis. Norint atsikratyti hirsutizmo, rekomenduojama 6 mėnesius vartoti po 2 paketėlius „Miofolic“ per dieną.

  • antinksčių funkcijos sutrikimas su įgimta ar įgyta antinksčių žievės hiperplazija, antinksčių navikais ir kt.

Tokiu atveju hirsutizmas gali išsivystyti dėl padidėjusios steroidinių hormonų, įskaitant androgenus, gamybos antinksčiuose.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad genetinis hirsutizmas atsiranda dėl genetinių ir chromosominių genų savybių. Jis atsikartoja iš kartos į kartą. Jei šia liga serga jūsų motina ar sesuo, greičiausiai ir jūs turite polinkį sirgti šia liga.

Per didelio svorio problemos

Maždaug 50 % moterų, sergančių PKS, turi metabolinį sindromą …